درباره ما

گسترش استفاده از فضاي تبادل اطلاعات در كشور طي سال هاي گذشته و برقراري ارتباط از طريق وب ، موجب افزايش به كارگيري فناوري اطلاعات و وابستگي نهادهاي مختلف به اين پديده گرديده است. در كنار اين توسعه ، نگراني در مورد امنيت اطلاعات نيز متأثر از فناوري جديد شده است. امروزه بخش قابل توجهي از نگراني هاي امنيتي در سازمان ها ، در حوزه امنيت شبكه و نرم افزار و به طور كلي امنيت فناوري اطلاعات و ارتباطات مي باشد.

 

تقابل نظام جمهوري اسلامي ايران با استكبار جهاني، رويكرد استفاده حداكثري توان داخل كشور براي ايجاد فضاي امن را اجتناب ناپذير مي گرداند. در اين راستا كلينيك فناوري اطلاعات و رايانه (ictclinic) پس از سه دهه تجربه كاري در حوزه IT و شناسايي بدافزارها اقدام به اخذ نمايندگي رسمی محصولات امنيتي و آنتي ويروس های دكتروب ( Dr.web )  و راه اندازي آزمايشگاه امنيت اطلاعات دكتر وب و مرکز عملیات و امداد رخدادهای بدافزاری نموده است.

 

آزمايشگاه امنيت اطلاعات دكتر وب با تمرکز بر روی تهدیدات بدافزاری با توانمندی آنالیز ، شناسایی ، پاکسازی و جرم شناسی ( Forensic ) این نوع از تهدیدات اقدام به امن سازی و بازیابی اطلاعات ( Decrypt ) از دست رفته می نماید.

 

این مجموعه متشکل از سه واحد ذیل :

 

    1- واحد آزمایشگاه امنیت اطلاعات ( آنالیز ، جرم شناسی ، بازیابی اطلاعات )

    2- واحد عملیات و امداد رخدادها ( شناسایی ، پاکسازی ، مانیتورینگ و نظارت 24 ساعته )

    3- واحد نرم افزاری و محصولات امنیتی ( آنتی ویروس ، محصول رفتار شناس ، ایزارهای امنیتی )

 

آماده عقد قرارداد های امنیتی و نظارتی می باشد.

 

از افتخارات این آزمایشگاه می توان به مواردی همچون کشف ویروس خطرناک استاکس نت ( Stuxnet ) در سال 89 و تهیه نرم افزارهای رمز گشایی ( Decrypt ) اطلاعات از دست رفته توسط باج افزارها ( Ransomware ) اشاره کرد.

 

این مجموعه با شعار تداوم کسب و کار و حفظ حریم خصوصی ( Privacy ) کلیه محصولات و خدمات خود را ارائه می نماید.

 

محصولات امنیتی دکتر وب دارای ابزارهای هوشمندی جهت شناسایی و خنثی سازی تهدیدات امنیتی ناشناس می باشد.

 

- محصولات امنیتی دکتر وب در جهت شفاف سازی و حفظ حریم خصوصی دارای ابزارهای مانیتورینگ ترافیک خروجی بوده و این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که کلیه اطلاعات آنان در داخل مجموعه خودشان محفوظ می باشد.

- محصولات امنیتی دکتر وب دارای گارانتی نرم افزار و ارئه خدمات پس از فروش می باشد.

- این مجموعه دارای خطوط ارتباطی متعدد در جهت پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان می باشد.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

با امید به اینکه بتوانیم خدمتی متمایز در حوزه امنیت اطلاعات به شما عزیزان ارائه نماییم

 

لطفا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات کامل تر با ما تماس حاصل نمایید.

 

جهت خرید محصولات امنیتی دکتر وب میتوانید به بخش محصولات مراجعه و خرید خود را ثبت نمائید.محصولات ارائه شده کاملا درست و تست شده می باشند . در صورت بروز مشکل با ما تماس حاصل فرمائید. 

 

مدیریت : مهندس حسین آقاشریف

بالا